Florida'da Sağlık Sigortası

Florida'da Sağlık Sigortası

Florida Sigortacınız Alper

Healthcare.gov Plus 2017 Open Enrollment
Healthcare.gov Elite 2018 Open Enrollment
Healthcare.gov Elite Plus 2019 Open Enrollment
Healthcare.gov Elite Plus 2020 Open Enrollment

Obamacare

Obamacare sistemi, Federal hükümetin -gelir seviyenize göre- tahsis ettiği sağlık sigortası prim ödeme yardımıdır. Sizin seçeceğiniz, Obamacare tarafından onaylanmış, sigorta firmasına prim ödemeleri devlet tarafından gönderilir. Siz de gelirinize göre bir katkı ödersiniz. Vergi beyannamesi yapacağınız zaman gerçek gelir miktarınıza göre hesaplama yapılır, eğer fazla yardım almış iseniz iade yaparsınız ya da az yardım almışsanız devlet size ödeme gönderir.

Obamacare onaylı planlarda geçmişten gelen hastalık vs. bakılmaz. Her türlü sağlık durumu kabul edilir ve harcamalar için üst sınır yoktur.

B1/B2 Vizeliler İçin

Tatil için gelmiş olabilirsiniz, ya da Florida'da B1/B2 vizesi ile kalıyor olabilirsiniz. Sağlık sigortası konusunda biz size yardımcı olabiliriz.
- Tüm Amerika'da geçerlidir.
- İstediğiniz doktor ve hastahaneyi kullanabilirsiniz.
- $1,000,000 limit
- Acil Servis'te geçerlidir.

Patriot Travel Insurance

FloridaBlue

FloridaBlue logo

Florida'nın en geniş ağına sahip özel sağlık sigortası. İster direkt, ister Obamacare yardımı ile sağlık sigortası almak için mutlaka bizi arayın. Bazı sigorta poliçeleri yüksek aylık ödeme ve düşük katkı payı sunarken, bazı poliçeler düşük aylık prim ve yüksek katkı payı sunmaktadır. Karmaşık sigorta terimlerine aşina olan ekibimiz sayesinde, bütçenize ve beklentilerinize en uygun poliçe seçeneklerini birlikte belirleyebiliriz.

Grup (Şirket) Sağlık Sigortası

İşyerleri, dernekler ve benzeri üyelik içeren gruplar üyelerine kişisel sağlık sigortalarına göre daha kapsamlı ve genellikle daha ucuz seçenekler sunmak isterler. En az dört kişiden oluşan gruplar için hazırlanan sağlık sigortaları planları hem grup üyelerini hem de ailelerini güvence altına alacak şekilde genişletilebilir. Grup sağlık sigortalarına diş, göz ve yaşam sigortası gibi eklemeler de yapılabilir.
Grup sağlık sigortası için bizi mutlaka arayın

Özellikle sağlıklı kişiler için hazırlanmış bu planlar sınırlı kapsam ve ucuz prim seçeceği sunarlar.

Sigortanın kabul etmediği durumlar
– Önceden var olan hastalıklar
– Doktor tarafından reçete yazılmayan ilaç ve vitaminler
– Hamilelik için gerekli bakım, vitaminler vs.
– Alkolizm
– Uyuşturucu tedavisi
– Doktor kontrolünde yapılmayan tedaviler

Bekleme süresi
– Sigorta kapsamı başladıktan sonra 5 gün
– Kanser için 30 gün

Aetna PPO Network sayesinde sevk alma ihtiyacı olmadan istediğiniz doktoru görme olanağı.
$2,500 veya $5,000 Deductible seçenekleri ile her bütçeye uygun sağlık sigortası seçenekleri

Medicare A, B, C, D
Medicare, Federal hükümet tarafından 65 yaşında ve aşmış kişiler için düzenlenmiş programdır. Bazı özel koşullarda 65 yaş altındaki kişileri de kapsar..

Florida Blue Medicare planları sayesinde Medicare Advantage programından daha fazla yararlanabilirsiniz.

Aile doktoru vizitesi $0 copay
Uzman doktor vizitesi $25 copay
Tercihli eczanelerde 1nci sınıf ilaçlar için $0 copay
SiverSneakers spor salonu üyeliği

Medicare Part-A
Hastahane kalışlarını, belli şartları karşılayan özel bakım merkezleri giderlerini ve bazı durumda ev bakım giderlerini karşılar. En az 10 yıl çalışmış ve Medicare vergisi ödemiş kişiler Medicare Part-A için prim ödemek zorunda değillerdir. Bunun dışındaki kişiler istedikleri takdirde prim ödeyerek medicare kapsamına dahil olabilirler.

Medicare Part-B
Medicare sağlık sigorta modülü olarakta adlandırılan bu kısım, doktor ve benzeri giderleri, medikal cihaz giderlerini, hastahane dışı bakımları ve bazı ev bakımlarını %80 oranında karşılar. Medicare Part-B için prim ödemek gerekli olduğu gibi, yıllık katkı payı da söz konusudur.
Medicare Part-B kapsam harici olan hizmetler

Medicare Part-C
Sadece Medicare Part-A ve Part-B kapsamına dahil kişilerin satın alabileceği özel sigorta planları Medicare Part-C olarak adlandırılır. Medicare Part-A ve Part-B tarafından karşılanmayan doktor ve sağlık harcamalarını karşılamak için özel sigorta şirketleri tarafından sunulmaktadır. Bu sigorta planları genellikle göz, duyma, diş ve reçeteli ilaç giderlerini de kapsar.

Medicare Part-C, Medicare Advantage planları ve Medicare Supplement planları olarak iki gruba ayrılır.

Medicare Part-D
Medicare Part-D reçeteli ilaç giderlerini kontrol altına almak için sunulan çok yararlı bir sigorta seçeneğidir.

Diş sigortası tamamen bir indirim kartı gibi çalışır. Aldığınız plana göre dişçilerde %60 ile %80 arası indirim sağlar. Bunun yanısıra yılda iki kere diş temizliği ve röntgen çekimi ücretsiz olarak yapılır. Diş sigortası başvurusu yapıldıktan sonra diş temiziliği için hemen kullanılabilir. Diş çekme vb. büyük işlemler için 6 ay bekleme süresi vardır.

Sağlık Sigortası Almak İçin Gecikmeden Hemen Arayın

Covid-19 Deductible Durumu

Florida'ya Yeni Taşınanlar İçin Sağlık Sigortası

FloridaBlue $500 Prim İndirimi

200'den fazla sigorta firması ile çalışıyoruz. Sizin için en uygun sigorta poliçesini biz bulabilirz.
 • US Coastal Insurance
 • United Property Insurance
 • Universal Property Insurance
 • Universal North America Insurance
 • Transamerica Insurance
 • Southern Fidelity Insurance
 • Safe Harbor Insurance
 • Progressive Insurance
 • National General Insurance
 • Hiscox Insurance
 • GeoBlue Insurance
 • Gainsco Insurance
 • Foremost Insurance
 • FloridaBlue
 • Cypress Insurance


Posta Adresimiz:
PO BOX 970173
Boca Raton, FL 33497-0173

Boca Raton Ofisimiz:
7781 NW Beacon Square Blvd. Unit 102
Boca Raton FL 33487

Merkez Offisimiz:
201 South 2nd Street Unit 209
Fort Pierce FL 34950

Behar Insurance is licensed in Florida, US
İrtibat Ofislerimiz (Randevu Gereklidir):
Tampa, Orlando (Lake Mary)

İletişim Numaralarımız:
Ofis: (561) 510-1442 | Cep: (954) 980-4000
Fax: (561) 807-0410

Health insurance is offered by Blue Cross and Blue Shield of Florida, Inc., D/B/A Florida Blue. HMO coverage is offered by Health Options Inc., D/B/A Florida Blue HMO, an HMO subsidiary of Blue Cross and Blue Shield of Florida. Dental, Life and Disability are offered by Florida Combined Life, an affiliate of Blue Cross and Blue Shield of Florida, Inc. Workers' Comp is offered by Comp Options, Inc. D/B/A OptaComp, a subsidiary of Blue Cross and Blue Shield of Florida, Inc. These companies are Independent Licensees of the Blue Cross and Blue Shield Association. Florida Blue is a trade name of Blue Cross and Blue Shield of Florida, Inc., an Independent Licensee of the Blue Cross and Blue Shield Association. Our Medicare Supplement insurance policies are not connected with or endorsed by the US Government or the Federal Medicare Program. These policies have limitations and exclusions. Medical Underwriting will apply to all BlueMedicare Supplement and BlueMedicare Supplement Select products unless the applicant is eligible for guaranteed issue. Policy Numbers 30147-0111 SU / 30148-0111 SU / 30149-0111 SU / 30150-0111 SU / 30151- 0111 SU / 30152-0111 SU / 30154-0111 SU / 30155-0111 SU / 30156-0111 SU / 30157-0111 SU / 30166-0111 SU / 30167-0111 SU / 30168-0111 SU / 30159-0111 SU