İşyeri Sigortası | Florida Sigortacınız Alper

Florida Sigortacınız Alper

Sigortasını Yaptığımız İşletmeler

Araba Tamirhanesi

Florida'nın çeşitli şehirlerinde araba tamir atölyesi sigortası yaptık. Tamirhaneniz varsa mutlaka benimle konuşmadan ilerlemeyin.

Car repair Shop

Araba Galerisi

Tampa, Orlando, Jacksonville, Miami bölgelerinde sayısız araba galerisi sigortası yaptık. Deneyimlerimizden yararlanın.

Image

Mobilya Dükkanı

Dükkanınıza gelen kişilerin kayıp düşmesi veya dükkanda bulunan mallarınızı korumak için mutlaka konuşalım.

Image

Cam Temizleme Servisi

Sadece cam temizleme işleri yapan müşterimiz, camlarını temizliği dükkanlara General Liability sigortası vermek durumundaydı. Bizi aradı ve aynı gün sigortasını devreye aldık.

Image

Valet Park Hizmetleri

Restaurant önünde veya tatil kasabasında Valet Park hizmeti veriyorsanız bu çok detaylı sigorta için mutlaka bizi arayın. Valet Park sigortası deneyimsiz bir sigortacıdan alınırsa, sonra üzücü durumlar oluşabilir.

Image

Lastik Satış ve Montaj

Lastik takma ve satış, özelikle kullanılmış lastik takma ve satış işleri yapıyorsanız, mutlaka Florida sigortacınız Alper'i arayın.

Image

Ses ve Işık Hizmetleri

Ses ve ışık hizmetleri veren, DJ'lik yapan kişiler için müşterilerinin istediği sigortaları aynı gün içinde temin ediyoruz.

Image

Puro Dükkanı

Puro dükkanı kendi içinde çok detaylı bi işletmedir. Sigorta açısından birçok dükkanda olmayan riskler ve detaylar içerir. Birçok puro dükkanı sigortası yapmış olan kişi olarak mutlaka bizimle konuşun.

Image

Pizza

Bazı pizza dükkanları sadece Take-Out çalışıyor. Bazı pizza dükkanları kendi restaurantlarında müşterilerine servis veriyorlar. Pizza dükkanı sigortası konusunda deneyimlerimizden yararlanın. Mutlaka bizimle konuşun.

Image

Pet Kuaför

Florida'nın çeşitli şehirlerinde Pet Kuaför işletmesi müşterilerimiz var, Pet bakım hizmeti veriyorsanız mutlaka konuşalım.

Image

Kargo Dükkanı

UPS, FEDEX ve diğer tüm kargo hizmetleri veren dükkanlar için birçok sigorta yaptık.

Image

SPA

Spa hizmetleri sigorta açısından çok ayrıntılı incelenmesi gereken konulardır. Uzman bir kişi ile çalışmak ileride başınıza gelebilecek üzüntülerden sizi koruyacaktır.

Image

Kuyumcu

Evet, Kuyumcu dükkanı olan müşterimiz var.

Image

Dondurma Dükkanı

Dondurma dükkanına binlerce kişi girer, çıkar. Belki dışarıda masalarınız vardır, belediye sizden özel sigorta isteyebilir. Dondurma dükkanı sigortası için mutlaka bizimle konuşun.

Image

Hobby/Oyuncak Dükkanı

Yaşınız kaç olursa olsun bu dükkanda size göre bir oyuncak var.

Image

Kuaför Salonu

Müşteriler kayıp düşebilir, saç rengi yanlış olabilir, müşterinin üzerine boya dökülebilir, müşteri cinsel tacize uğradığını iddia edebilir, çalışanlar kasadan para çalabilir, sigorta poliçeniz sizi koruyor mu? Doğru sigorta poliçesi için mutlaka Florida Sigortacınız Alper ile konuşun.

Image

Market

Herhalde haftada en az bir kere uğradığımız süpermarket sigortası için, işin uzmanı Florida Sigortacınız Alper. Tüm Florida genelinde birçok süpermarket sigortası yapmış bir kişi olarak bu konunun ayrıntılarını benimle konuşun.

Image

İnşaat Firması

Ister ev inşaatı olsun, ister işyeri inşaatı olsun küçüklü, büyüklü birçok inşaat firması sigorta güvencesi için Florida Sigortacınız Alper'i seçti.

Image

Tablo / Çerçeve

Bu müşterimiz tablo ve çerçeve imal ediyor. Firmasının güvencesi için Florida Sigortacınız Alper'i tercih etti.

Image

Çiçekçi

Çiçek her zaman yüzümüze bir gülücük ekler. Dükkan ve işyerinde çalışan elemanların güvenlikleri için çiçekçi müşterilerimiz Florida Sigortacınız Alper'i tercih ediyorlar.

Image

Lüks Restaurant

Beyaz masa örtüsü, lüks restaurant sigortası için Florida Sigortacınız Alper. Miami ve çevresinde Türk ve İspanyol lüks restaurant sahib müşterilerimiz ayrıntılara verdiğimiz önem nedeniyle bizi tercih ediyorlar.

Image

Nakış İşleme

Reklam sektörünün vazgeçilmez ürünü, nakış işleme. İşleme atölyenizin sigortası için bizimle görüşün. Sigortasını yaptığımız bir işletmenin fotoğrafını görüyorsunuz.

Image

Konfeksiyon

Konfeksiyon dükkanınız varsa, sigortaları için bizi seçen birçok firma gibi siz de bizimle çalışın.

Image

On-Line Satış

Amazon'da satış yapmak için ürünlerinizin sigortalı olması gereklidir. Mobilya, Kağıt, Kıyafet, Havlu vb. Birçok konuda OnLine satış yapan müşterilerimizin bizi tercih ettiği gibi, Online satış için kullancağınız platform sizden sigorta yapmanızı istiyorsa mutlaka bizimle konuşun.

Image
200'den fazla sigorta firması ile çalışıyoruz. Sizin için en uygun sigorta poliçesini biz bulabilirz.
 • US Coastal Insurance
 • United Property Insurance
 • Universal Property Insurance
 • Universal North America Insurance
 • Transamerica Insurance
 • Southern Fidelity Insurance
 • Safe Harbor Insurance
 • Progressive Insurance
 • National General Insurance
 • Hiscox Insurance
 • GeoBlue Insurance
 • Gainsco Insurance
 • Foremost Insurance
 • FloridaBlue
 • Cypress Insurance


Posta Adresimiz:
PO BOX 970173
Boca Raton, FL 33497-0173

Merkez Ofis Adresimiz:
1680 SW Bayshore Boulevard Suite 100,
Port St. Lucie, FL 34984

İrtibat Ofislerimiz (Randevu Gereklidir):
Boca Raton, Tampa, Orlando (Lake Mary)

İletişim Numaralarımız:
Ofis: (561) 510-1442 | Cep: (954) 980-4000
Fax: (561) 807-0410

Health insurance is offered by Blue Cross and Blue Shield of Florida, Inc., D/B/A Florida Blue. HMO coverage is offered by Health Options Inc., D/B/A Florida Blue HMO, an HMO subsidiary of Blue Cross and Blue Shield of Florida. Dental, Life and Disability are offered by Florida Combined Life, an affiliate of Blue Cross and Blue Shield of Florida, Inc. Workers' Comp is offered by Comp Options, Inc. D/B/A OptaComp, a subsidiary of Blue Cross and Blue Shield of Florida, Inc. These companies are Independent Licensees of the Blue Cross and Blue Shield Association. Florida Blue is a trade name of Blue Cross and Blue Shield of Florida, Inc., an Independent Licensee of the Blue Cross and Blue Shield Association. Our Medicare Supplement insurance policies are not connected with or endorsed by the US Government or the Federal Medicare Program. These policies have limitations and exclusions. Medical Underwriting will apply to all BlueMedicare Supplement and BlueMedicare Supplement Select products unless the applicant is eligible for guaranteed issue. Policy Numbers 30147-0111 SU / 30148-0111 SU / 30149-0111 SU / 30150-0111 SU / 30151- 0111 SU / 30152-0111 SU / 30154-0111 SU / 30155-0111 SU / 30156-0111 SU / 30157-0111 SU / 30166-0111 SU / 30167-0111 SU / 30168-0111 SU / 30159-0111 SU